
Нова стильна сенсорна кухонна витяжка Bomann DU 7604 G Schwarz із Німеччини з гарантією
6 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 157-78-75
- +380 (66) 712-21-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привезена з Німеччини нова сенсорна стильна кухонна витяжка від німецької марки Bomann модель DU 7604 G Schwarz. Потужність споживання пристрою (максимальна) – 73 Вт, в т.ч.: світлодіодне підсвічування – 2x1,5 Вт, енергозберігаючий безщітковий двигун, що забезпечує економію електроенергії та тиху роботу пристрою, скляна чорна передня панель, електронне сенсорне керування, індикація режиму роботи витяжки на екрані, 9 швидкісних режимів роботи витяжного вентилятора, пропускна спроможність кухонної витяжки (максимальна) – 523 куб. м/год, підсвічування робочої зони приготування, знімні грати для чищення, тип живлення - побутова електрична мережа 220 В, в комплекті гофрована витяжна труба та розсувний захисний чохол для труби, габаритні розміри пристрою (ВхШхГ) - 74-109х60х39 см. Країна виробництва кухонної витяжки – Німеччина (КНР). Відмінна європейська якість. Надається справжня документована гарантія – 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 523 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Фільтр тонкої очистки | False |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴




