Привезена з Німеччини нова якісна висувна кухонна витяжка від бренду Zanussi модель ZHP 615 W. Потужність споживання пристрою (максимальна) - 181 Вт, в т.ч.: витяжний вентилятор - 125 Вт, лампи підсвічування - 2х28 Вт, 3 швидкості витяжного вентилятора, пропускна здатність витяжки – 280 куб. м/год, підсвічування робочої зони готування за допомогою 2 ламп, знімна решітка для простоти чищення, тип витяжки - вбудована в кухню, тип живлення пристрою - побутова електрична мережа 220 В, передня частина, що висувається, компактні габарити витяжки в складеному стані, габаритні розміри пристрою (ВхШхГ) - 18х60х28 (43) см. Країна виробництва кухонної витяжки - Італія (Туреччина). Відмінна фірмова якість. Надається справжня документована гарантія – 6 місяців.
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Основні | |
| Режими роботи | Відвід |
| Виробник | Zanussi |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Продуктивність витяжки | 280 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Елементи управління | Кнопкові, Повзункові |
| Тип | Звичайний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Фільтр тонкої очистки | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340 ₴









