
Нова якісна кухонна витяжка з неіржавкої сталі Concept OPK3360 з Німеччини з гарантією
5 060 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 157-78-75
- +380 (66) 712-21-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Привезена з Німеччини нова якісна та функціональна кухонна витяжка від чеського виробника Concept модель OPK3360. Потужність споживання пристрою (максимальна) — 145 Вт, зокрема: витяжний вентилятор — 65 Вт, лампи підсвічування — 2х40 Вт, 3 швидкості витяжного вентилятора, пропускна здатність витяжки — 312 куб. м/год, підсвічування робочої зони готування, знімні решітки для простоти чищення, тип живлення — побутова електрична мережа 220 В, регульована висота димоходу, габаритні розміри (ВхШхГ) - 19х60х46 см. Країна виробництва кухонної витяжки — Чехія (КНР). Гарна європейська якість. Надається справжня документована гарантія — 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 312 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ширина | 600 мм |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Виробник | Concept |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Фільтр тонкої очистки | False |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴









